Ģimenes diena „Dabā ejot, uzmanies, bet nebaidies!”

26.04.2023.
Ģimenes diena „Dabā ejot, uzmanies, bet nebaidies!”
Ģimenes diena „Dabā ejot, uzmanies, bet nebaidies!”
Publicitātes foto
Notikuma laiks
29.04.2023.
11.0016.00
Notikums paredzēts
Notikuma valodas
LV

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā sestdien, 29.aprīlī, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 notiks pasākums ģimenēm ar bērniem „Dabā ejot, uzmanies, bet nebaidies!”, aicinot domāt par to, kā jārīkojas un kas jāievēro, dodoties dabā.

Jau ierasts, ka mēneša pēdējā sestdienā Dabas muzejs rīko ģimenes dienu, kas katru reizi tiek veltīta kādam aktuālam dabas tematam. Ģimenes diena ir interesanta bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Ierodoties muzejā, dalībnieki saņem īpaši sagatavotu uzdevumu grāmatiņu. Atrisinājumi uzdevumiem jāmeklē muzeja ekspozīcijās, un tos noskaidrot palīdz arī muzeja pedagogi.

Šoreiz ģimenes diena ir veltīta tām zināšanām un prasmēm, kas nepieciešamas, lai atpūta dabā būtu ne tikai patīkama un aizraujoša, bet arī droša un veselīga. Bērniem un vecākiem būs iespēja kopā izzināt Latvijas augu, kukaiņu un citu dzīvnieku pasauli, noskaidrot, kas ir indīgs un no kā jāuzmanās. Ģimenes dienā ikviens varēs vingrināties atpazīt dažādu meža iemītnieku pēdas, pievērst lielāku uzmanību gada dzīvniekam ķirzakai un tās radiem, kā arī uzzināt vairāk par to, kādi ir Latvijas dabā sastopamie kukaiņi. Savukārt radošajā darbnīcā katram būs iespējam pašam izgatavot mazu, draudzīgu kukainīti, ar ko šopavasar doties kopīgos piedzīvojumos dabā.


Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 15.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes.

Lūdzam ņemt vērā, ka muzeja darbalaika sākumā (plkst. 11.00) var veidoties rindas.

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Maksa par pasākumu:
muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete (3,00 € ģimenei).
Biļetes varēs iegādāties muzeja kasē.

Muzeja biļešu cenas:
pieaugušajiem – 3,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,50 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Ieeja muzejā bez maksas – saskaņā ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja maksas pakalpojumu cenrādi un personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Informācija par atlaidēm muzeja biļetēm šeit.

Pievienotie faili